eko.GaminG // @ 2010
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

eko.GaminG // @ 2010

eko.GaminG // @ 2010
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Căutare
 


 Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Top postatori
bbkw0wN1___ #
Tutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch] Vote_lcapTutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch] Voting_barTutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch] Vote_rcap 
SpywarE #
Tutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch] Vote_lcapTutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch] Voting_barTutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch] Vote_rcap 
St0rm.Tom
Tutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch] Vote_lcapTutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch] Voting_barTutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch] Vote_rcap 
Yuhi^*^
Tutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch] Vote_lcapTutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch] Voting_barTutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch] Vote_rcap 
charkleeew0w ;x
Tutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch] Vote_lcapTutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch] Voting_barTutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch] Vote_rcap 
Fresh.q
Tutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch] Vote_lcapTutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch] Voting_barTutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch] Vote_rcap 
cosmin
Tutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch] Vote_lcapTutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch] Voting_barTutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch] Vote_rcap 
EtHeRnAl_HeLl
Tutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch] Vote_lcapTutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch] Voting_barTutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch] Vote_rcap 
MoKo
Tutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch] Vote_lcapTutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch] Voting_barTutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch] Vote_rcap 
mircea26
Tutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch] Vote_lcapTutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch] Voting_barTutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch] Vote_rcap 
Chatbox
Download CS 1.6
Get CS 1.6 Non-Steam

 

 Tutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch]

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
bbkw0wN1___ #
Administrator
Administrator
bbkw0wN1___ #


Harta Preferata : de_train
Arma Preferata : ak47
ID Y!M : florynnn_92
Numarul mesajelor : 3261
Varsta : 31
Warn : Tutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch] 111010

Tutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch] Empty
MesajSubiect: Tutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch]   Tutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch] Icon_minitimeMar 08 Sept 2009, 21:32

Am vazut ca multi se chinuie sa tine
un server de counter strike 1.6 pe clicknet si nu reusesc,din cauza ca
apare connection problem!!!
M-am gandit sa fac un tutorial pentru
aceasta problema pe care deabia am rezolvato si eu...m`am chinuit ceva
timp pana sa`mi dau seama care este problema!!!


Sa trecem la treaba,n-am sa explic mult ca in tutorial pentru ca aveti scris tot ce trebuie sa faceti,in poze!!!!



1. Primu pas este sa ajungem la pagina web a speedtouch-ului,avem aici o imagine:

Tutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch] 94153917ov7

2. Aici aveti o imagine in caz ca intervine ceva...daca aveti parola la modem,aveti nevoie de pasi asta Tutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch] Icon_smile:

Tutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch] 81774123ji5

3 .Si am ajuns la pagina speedtouch-ului,aici aveti instructiuni pentru urmatorul pas:

Tutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch] 75596859gp2

4. Aici inca un pas simplu,vedeti in poza :

Tutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch] 47086638lg6

5. Aici avem mai mult de facut,urmariti acol idicatiile si vom termina cu bine :

Tutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch] 27694311ml8

6. Pasu final,daca totu arata ca in imaginea urmatoare,inseamna ca totu e ok si puteti rula servarul :

Tutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch] 40715110qx5

De aici luati ip-ul real pe care se connecteaza playerii Click ...ii bine de stiut ca ip-ul se schimba de cate ori se reseteaza modemu sau cade netu!!!
Sus In jos
https://cs-eko.forumgratuit.ro
Fresh.q
Moderator
Moderator
Fresh.q


Harta Preferata : De_dust2_2x2
Arma Preferata : m4a1 :X
ID Y!M : alien.virtual
Numarul mesajelor : 584
Varsta : 30
Warn : Tutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch] 331010

Tutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch] Empty
MesajSubiect: Re: Tutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch]   Tutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch] Icon_minitimeMar 08 Sept 2009, 23:28

fOLOSTOr DAR NAM NEVOIE ORICUM MZ:*
Sus In jos
http://www.eko-site.tk
kiMzOr4d
[User Nou]
[User Nou]
avatar


Harta Preferata : de_inferno
Arma Preferata : awp , m4a1 , usp
ID Y!M : comarnic1000
Numarul mesajelor : 50
Varsta : 26
Warn : Tutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch] 441010

Tutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch] Empty
MesajSubiect: Re: Tutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch]   Tutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch] Icon_minitimeDum 13 Sept 2009, 11:04

FOARTE BUN TUTORIALUL ! GJ !
Sus In jos
http://www.pro-hd.tk
Continut sponsorizat





Tutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch] Empty
MesajSubiect: Re: Tutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch]   Tutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch] Icon_minitime

Sus In jos
 
Tutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem Speedtouch]
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Tutorial [Cum sa tii server CS pe clicknet][Modem HUAWEI]
» Tutorial instalare server CS 1.6 nosteam pe Linux
» Tutorial instalare server CS 1.6 nosteam pe Windows
» [Tutorial] Melodie/sunet la intrare pe server-ul dvs. [Motd]
» Cerere Tutorial !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
eko.GaminG // @ 2010 :: Altele ! Diverse (CS 1,6) :: ..:: Tutoriale ::..-
Mergi direct la: