eko.GaminG // @ 2010
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

eko.GaminG // @ 2010

eko.GaminG // @ 2010
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Căutare
 


 Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Top postatori
bbkw0wN1___ #
nExt!Please , eliminata din toate competitiile ! Vote_lcapnExt!Please , eliminata din toate competitiile ! Voting_barnExt!Please , eliminata din toate competitiile ! Vote_rcap 
SpywarE #
nExt!Please , eliminata din toate competitiile ! Vote_lcapnExt!Please , eliminata din toate competitiile ! Voting_barnExt!Please , eliminata din toate competitiile ! Vote_rcap 
St0rm.Tom
nExt!Please , eliminata din toate competitiile ! Vote_lcapnExt!Please , eliminata din toate competitiile ! Voting_barnExt!Please , eliminata din toate competitiile ! Vote_rcap 
Yuhi^*^
nExt!Please , eliminata din toate competitiile ! Vote_lcapnExt!Please , eliminata din toate competitiile ! Voting_barnExt!Please , eliminata din toate competitiile ! Vote_rcap 
charkleeew0w ;x
nExt!Please , eliminata din toate competitiile ! Vote_lcapnExt!Please , eliminata din toate competitiile ! Voting_barnExt!Please , eliminata din toate competitiile ! Vote_rcap 
Fresh.q
nExt!Please , eliminata din toate competitiile ! Vote_lcapnExt!Please , eliminata din toate competitiile ! Voting_barnExt!Please , eliminata din toate competitiile ! Vote_rcap 
cosmin
nExt!Please , eliminata din toate competitiile ! Vote_lcapnExt!Please , eliminata din toate competitiile ! Voting_barnExt!Please , eliminata din toate competitiile ! Vote_rcap 
EtHeRnAl_HeLl
nExt!Please , eliminata din toate competitiile ! Vote_lcapnExt!Please , eliminata din toate competitiile ! Voting_barnExt!Please , eliminata din toate competitiile ! Vote_rcap 
MoKo
nExt!Please , eliminata din toate competitiile ! Vote_lcapnExt!Please , eliminata din toate competitiile ! Voting_barnExt!Please , eliminata din toate competitiile ! Vote_rcap 
mircea26
nExt!Please , eliminata din toate competitiile ! Vote_lcapnExt!Please , eliminata din toate competitiile ! Voting_barnExt!Please , eliminata din toate competitiile ! Vote_rcap 
Chatbox
Download CS 1.6
Get CS 1.6 Non-Steam

 

 nExt!Please , eliminata din toate competitiile !

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
bbkw0wN1___ #
Administrator
Administrator
bbkw0wN1___ #


Harta Preferata : de_train
Arma Preferata : ak47
ID Y!M : florynnn_92
Numarul mesajelor : 3261
Varsta : 31
Warn : nExt!Please , eliminata din toate competitiile ! 111010

nExt!Please , eliminata din toate competitiile ! Empty
MesajSubiect: nExt!Please , eliminata din toate competitiile !   nExt!Please , eliminata din toate competitiile ! Icon_minitimeVin 27 Noi 2009, 16:32


nExt!Please , eliminata din toate competitiile ! Ro_small Romania
neXt!Please este eliminata din ESL
nExt!Please , eliminata din toate competitiile ! 106867
neXt!Please este eliminata din competitiile ESL.
Miercuri seara am urmarit cele doua semifinale din EBL in care maniaX.eSports castiga in fata celor de la IGG, iar Home Dominant pierde in fata celor de neXtPlease Gaming.
In ziua urmatoare in atentia noastra a intrat o veste proasta. Am fost anuntati ca Aequitas-ul a detectat in timpul jocului din semifinala, wallhack la unul dintre jucatorii neXtPlease Gaming.

Jucatorul neXt`DECE a primit 12 puncte de penalizare si a fost blocat timp de 2 ani pentru toate competitiile ESL. neXtPlease Gaming a fost exclusa imdeiat din Balkan League, ceia ce inseamna ca Home Dominant va juca finala impotriva celor de la maniaX.eSports pe data de 8 decembrie.

Echipa I Got Game vor fi premiata cu medalii de bronz la acest concurs, iar neXtPlease Gaming va fi elimitata din toate competitiile ESL, inclusiv Intel Extreme Masters Season IV.


Managerul neXtPlease a declarat urmatoarele lucruri :

In primul rand, vrem sa ne cerem scuze tuturor celor implicati in acest nefericit caz. Vrem sa ne cerem scuze organizatorilor ESL Balkan League, fanilor si sponsorilor nostri pentru neplacerile create. De asemenea, cu toate ca acest lucru nu va schimba decizia organizatorilor, vrem sa asiguram adminii, fanii si sponsorii ca niciuna dintre echipele noastre nu a folosit vreun soft ilegal sau orice alt fel de cheaturi pana in acest moment si nu o sa o faca in viitor. In acest caz a fost o problema de razbunare, un gest stupid si copilaresc al unuia dintre cei mai buni jucatori din Romania.

Pentru ca aceasta situatie a creat un prejudiciu de imagine organizatiei noastre, sponsorilor si comunitatii de gaming din Romania, am decis sa intrerupem orice colaborare cu Munteanu 'DecE' Liviu.

Detalii legate de viitorul sectiunii/echipei de Counter-Strike vor fi anuntate in curand.
SURSA: www.esl.ro
Sus In jos
https://cs-eko.forumgratuit.ro
deke
[User Nou]
[User Nou]
deke


Harta Preferata : de_train
Arma Preferata : ak47
ID Y!M : d3k3_2006
Numarul mesajelor : 90
Varsta : 33

nExt!Please , eliminata din toate competitiile ! Empty
MesajSubiect: Re: nExt!Please , eliminata din toate competitiile !   nExt!Please , eliminata din toate competitiile ! Icon_minitimeVin 27 Noi 2009, 17:34

am vazut si eu asta Haa Haa

s-a facut de ras ... gras prost Haa Haa)))))))
Sus In jos
Yuhi^*^
Moderator
Moderator
Yuhi^*^


Harta Preferata : de_dust2
Arma Preferata : m4a1 dGL
ID Y!M : yuhi_cs
Numarul mesajelor : 994
Varsta : 30
Warn : nExt!Please , eliminata din toate competitiile ! 441010

nExt!Please , eliminata din toate competitiile ! Empty
MesajSubiect: Re: nExt!Please , eliminata din toate competitiile !   nExt!Please , eliminata din toate competitiile ! Icon_minitimeVin 27 Noi 2009, 19:03

ete cum ne fac tara de ras LOL ratatu
Sus In jos
http://wtf-cs.forumotion.net/
Vizitato
Vizitator
Anonymous



nExt!Please , eliminata din toate competitiile ! Empty
MesajSubiect: Re: nExt!Please , eliminata din toate competitiile !   nExt!Please , eliminata din toate competitiile ! Icon_minitimeVin 27 Noi 2009, 21:32

dai in .... au mai si recunoscut Zambet Mor de ras lolz ...
Sus In jos
deke
[User Nou]
[User Nou]
deke


Harta Preferata : de_train
Arma Preferata : ak47
ID Y!M : d3k3_2006
Numarul mesajelor : 90
Varsta : 33

nExt!Please , eliminata din toate competitiile ! Empty
MesajSubiect: Re: nExt!Please , eliminata din toate competitiile !   nExt!Please , eliminata din toate competitiile ! Icon_minitimeVin 27 Noi 2009, 22:23

tot aia era..dak recunostea sau nu....


oricum gras prost Serios si in balkan league in plm ...........

l-au dat afara...
Sus In jos
EtHeRnAl_HeLl
VIP
VIP
EtHeRnAl_HeLl


Harta Preferata : d2
Arma Preferata : dgl
ID Y!M : linkin_park_lev
Numarul mesajelor : 369
Varsta : 32
Warn : nExt!Please , eliminata din toate competitiile ! 111010

nExt!Please , eliminata din toate competitiile ! Empty
MesajSubiect: Re: nExt!Please , eliminata din toate competitiile !   nExt!Please , eliminata din toate competitiile ! Icon_minitimeVin 27 Noi 2009, 23:35

Declaratia lui Liviu 'DecE' Munteanu

Nu stiu exact cum sa incep. N-am cum sa descriu acum ce sentimente ma incearca.

In primul rand, asta a fost cel mai prostesc gest pe care l-am facut in toata cariera mea de pro-gamer, gest pentru care am pierdut in 10 minute ceea ce am construit in multi ani de truda.

Referitor la meciul vs. bulgarii de la HD pot spune ca dupa prima harta jucata cu ei aveam deja nervii intinsi la maxim. V-as invita pe toti sa urmariti cu mare atentie demourile POV ale lor din meciurile din grupe si semifinala, unde parerea mea este ca se vede evident ca au folosit cheaturi gen wallhack (asta se poate vedea foarte simplu, pentru ca e evident de ce ieseau tragand, cu tinta deja pusa, in situatii imposibile). De asemenea, se vedea cand vroiau sa ne lase sa le luam runde, pierzand prosteste (deliberat).

In concluzie, personal stiu ca nu pot avea circumstante atenuante pentru ce am facut, dar repet - am facut-o la nervi, am gandit egoist si acum platesc pentru asta. Subliniez (si nu e ceva ce-mi impune nimeni) ca ce am facut are strict legatura cu o decizie luata de mine personal, colegii mei n-au stiut nici o secunda ca am activat pentru un minut un cheat, ei nefiind in cunostinta de cauza, deci vina mi-o asum in totalitate eu.

Legat de viitorul meu ca jucator - nu cred ca voi mai juca Counter Strike avand in vedere excluderea mea din competitiile organizate de ESL.

Imi cer scuze oamenilor din spatele neXtPlease (Mihai si Daniel) pentru ca i-am dezamagit si vreau sa le multumesc pentru ca tot ceea ce au facut pentru noi si pentru ca au avut incredere in echipa de CS. Sper totusi sa continue cu SeDaN, ENER, SZR si snapple pentru ca ei nu au nici o vina.

Imi pare rau ca mi-am incheiat cariera in felul asta, imi cer scuze fata de colegii mei din echipa, imi cer scuze fata de fanii nostri si cer scuze organizatiei din care am facut parte pentru prejudiciul de imagine pe care l-am adus. Regret ca nu Am trait momente pe care oricine ar vrea sa le traiasca alaturi de voi toti, asta fiind alt motiv pentru care IMI PARE RAU !


Sursa:next-please.ro
Sus In jos
http://www.google.ro
bbkw0wN1___ #
Administrator
Administrator
bbkw0wN1___ #


Harta Preferata : de_train
Arma Preferata : ak47
ID Y!M : florynnn_92
Numarul mesajelor : 3261
Varsta : 31
Warn : nExt!Please , eliminata din toate competitiile ! 111010

nExt!Please , eliminata din toate competitiile ! Empty
MesajSubiect: Re: nExt!Please , eliminata din toate competitiile !   nExt!Please , eliminata din toate competitiile ! Icon_minitimeVin 27 Noi 2009, 23:41

Frumos din partea lui , macar atata mai putea sa faca si el. Sa-si ceara in mod respectuos si cum se cuvine scuzele catre fani si conducere. O greseala , care l-a costat enorm. ~
Sus In jos
https://cs-eko.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator
Anonymous



nExt!Please , eliminata din toate competitiile ! Empty
MesajSubiect: Re: nExt!Please , eliminata din toate competitiile !   nExt!Please , eliminata din toate competitiile ! Icon_minitimeSam 28 Noi 2009, 00:29

Naspa frate Serios mai bine pierdeau cu capu sus decat sa ai despiteze cu chat .... Serios plm aveau o reputatie si au pierduto am..$##$
Sus In jos
Continut sponsorizat





nExt!Please , eliminata din toate competitiile ! Empty
MesajSubiect: Re: nExt!Please , eliminata din toate competitiile !   nExt!Please , eliminata din toate competitiile ! Icon_minitime

Sus In jos
 
nExt!Please , eliminata din toate competitiile !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Vacanta Mare - Leana si Costel - Casa Noua Toate 3 partile(Cel mai tare episod din toate)
» Patch cu toate modurile !!!!!
» Sugestie(vreau toate parerile)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
eko.GaminG // @ 2010 :: Altele ! Diverse (CS 1,6) :: ..:: Anunturi ::..-
Mergi direct la: