eko.GaminG // @ 2010
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

eko.GaminG // @ 2010

eko.GaminG // @ 2010
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Căutare
 


 Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Top postatori
bbkw0wN1___ #
Puma cel mai penibil specimen existent=))))) Vote_lcapPuma cel mai penibil specimen existent=))))) Voting_barPuma cel mai penibil specimen existent=))))) Vote_rcap 
SpywarE #
Puma cel mai penibil specimen existent=))))) Vote_lcapPuma cel mai penibil specimen existent=))))) Voting_barPuma cel mai penibil specimen existent=))))) Vote_rcap 
St0rm.Tom
Puma cel mai penibil specimen existent=))))) Vote_lcapPuma cel mai penibil specimen existent=))))) Voting_barPuma cel mai penibil specimen existent=))))) Vote_rcap 
Yuhi^*^
Puma cel mai penibil specimen existent=))))) Vote_lcapPuma cel mai penibil specimen existent=))))) Voting_barPuma cel mai penibil specimen existent=))))) Vote_rcap 
charkleeew0w ;x
Puma cel mai penibil specimen existent=))))) Vote_lcapPuma cel mai penibil specimen existent=))))) Voting_barPuma cel mai penibil specimen existent=))))) Vote_rcap 
Fresh.q
Puma cel mai penibil specimen existent=))))) Vote_lcapPuma cel mai penibil specimen existent=))))) Voting_barPuma cel mai penibil specimen existent=))))) Vote_rcap 
cosmin
Puma cel mai penibil specimen existent=))))) Vote_lcapPuma cel mai penibil specimen existent=))))) Voting_barPuma cel mai penibil specimen existent=))))) Vote_rcap 
EtHeRnAl_HeLl
Puma cel mai penibil specimen existent=))))) Vote_lcapPuma cel mai penibil specimen existent=))))) Voting_barPuma cel mai penibil specimen existent=))))) Vote_rcap 
MoKo
Puma cel mai penibil specimen existent=))))) Vote_lcapPuma cel mai penibil specimen existent=))))) Voting_barPuma cel mai penibil specimen existent=))))) Vote_rcap 
mircea26
Puma cel mai penibil specimen existent=))))) Vote_lcapPuma cel mai penibil specimen existent=))))) Voting_barPuma cel mai penibil specimen existent=))))) Vote_rcap 
Chatbox
Download CS 1.6
Get CS 1.6 Non-Steam

 

 Puma cel mai penibil specimen existent=)))))

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
St0rm.Tom
Administrator
Administrator
St0rm.Tom


Harta Preferata : de_dust2/nuke
Arma Preferata : Polar,Clairon(famas),Deagle,uSp
ID Y!M : k1d_heroine_4yo
Numarul mesajelor : 1379
Varsta : 29
Warn : Puma cel mai penibil specimen existent=))))) 111010

Puma cel mai penibil specimen existent=))))) Empty
MesajSubiect: Puma cel mai penibil specimen existent=)))))   Puma cel mai penibil specimen existent=))))) Icon_minitimeMar 08 Dec 2009, 22:53

K1ndu avea dreptate Mor de ras nu stii sa folosesti gradul.Daca miai facut numele sa fie cu albastru nu miam pierdut puterile de administrator , insa tu da;) daca te joci cu focul , te arzi + ca tiai mai scos si warn urile.O sa vada k1ndu asta si presupun ca va fi bucuros.(ai avut 2 warnuri pt limbaj)
Sus In jos
http://www.eko-site.tk
SpywarE #
Administrator
Administrator
SpywarE #


Harta Preferata : De_dust2
Arma Preferata : Ak 47 , deagle , usp , awp .
ID Y!M : pumaxtz
Numarul mesajelor : 2344
Varsta : 29
Warn : Puma cel mai penibil specimen existent=))))) 221010

Puma cel mai penibil specimen existent=))))) Empty
MesajSubiect: Re: Puma cel mai penibil specimen existent=)))))   Puma cel mai penibil specimen existent=))))) Icon_minitimeMar 08 Dec 2009, 23:00

upss , tom ce ai facut , nu mai ai administrator , hopa Zambet . ;coae ,
Sus In jos
http://www.eko-gaming.tk
St0rm.Tom
Administrator
Administrator
St0rm.Tom


Harta Preferata : de_dust2/nuke
Arma Preferata : Polar,Clairon(famas),Deagle,uSp
ID Y!M : k1d_heroine_4yo
Numarul mesajelor : 1379
Varsta : 29
Warn : Puma cel mai penibil specimen existent=))))) 111010

Puma cel mai penibil specimen existent=))))) Empty
MesajSubiect: Re: Puma cel mai penibil specimen existent=)))))   Puma cel mai penibil specimen existent=))))) Icon_minitimeMar 08 Dec 2009, 23:02

ba da , am pt ca am acces la zona moderatorilor si iti pot edita postul coae
Sus In jos
http://www.eko-site.tk
Yuhi^*^
Moderator
Moderator
Yuhi^*^


Harta Preferata : de_dust2
Arma Preferata : m4a1 dGL
ID Y!M : yuhi_cs
Numarul mesajelor : 994
Varsta : 30
Warn : Puma cel mai penibil specimen existent=))))) 441010

Puma cel mai penibil specimen existent=))))) Empty
MesajSubiect: Re: Puma cel mai penibil specimen existent=)))))   Puma cel mai penibil specimen existent=))))) Icon_minitimeMier 09 Dec 2009, 09:51

moama ce carta vere sper sa vina k1ndu sa faca ordine

deoarece sunt moderator ma voi implica

Spyware totus nu ai dreptul sati scoti warnurile si mai ales sal faci pe toni VIP MEMBER din cate vad aman2 aveti nume cu albastru da tot aveti acces la administrator...deci sunt cam de partea lu toni nu pt k suntemi cei mai buni prieteni ci pt ca el are dreptate

PS:Spyware nu te oftica k sa imi dai ban ca sigur o sa te enervezi pt ca tu vei fi cel pedepsit daca se va intamopla asta nu am facut aici nimic sa fie warnat ne la locul lui
Sus In jos
http://wtf-cs.forumotion.net/
St0rm.Tom
Administrator
Administrator
St0rm.Tom


Harta Preferata : de_dust2/nuke
Arma Preferata : Polar,Clairon(famas),Deagle,uSp
ID Y!M : k1d_heroine_4yo
Numarul mesajelor : 1379
Varsta : 29
Warn : Puma cel mai penibil specimen existent=))))) 111010

Puma cel mai penibil specimen existent=))))) Empty
MesajSubiect: Re: Puma cel mai penibil specimen existent=)))))   Puma cel mai penibil specimen existent=))))) Icon_minitimeMier 09 Dec 2009, 15:58

eu numai am.asta este ultimul post d-al meu pe forum.k1ndu a facut toate acestea cu toate ca puma a fost de vina...eu iam dat lui sky modz inapoi pt ca si puma a primit adminul inapoi.si puma ma injurat pe mess:-j oricum ms cristi , noi 2 ramanem prieteni , ink va ramane , si vor mai fi cativa care vreau sa ii scot din aceasta comunitate pentru ca nu are cine sa mai aiba grija de ea.
Sus In jos
http://www.eko-site.tk
Continut sponsorizat





Puma cel mai penibil specimen existent=))))) Empty
MesajSubiect: Re: Puma cel mai penibil specimen existent=)))))   Puma cel mai penibil specimen existent=))))) Icon_minitime

Sus In jos
 
Puma cel mai penibil specimen existent=)))))
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sondaj Puma
» Pa ! Puma se retrage !
» Puma ^^
» Puma las
» Cerere By PuMa!?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
eko.GaminG // @ 2010 :: Altele ! Diverse (CS 1,6) :: ..:: Chat Online , Discutii Libere ::..-
Mergi direct la: