eko.GaminG // @ 2010
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

eko.GaminG // @ 2010

eko.GaminG // @ 2010
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Căutare
 


 Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Top postatori
bbkw0wN1___ #
Reclamatie admin -dgl-zyz Vote_lcapReclamatie admin -dgl-zyz Voting_barReclamatie admin -dgl-zyz Vote_rcap 
SpywarE #
Reclamatie admin -dgl-zyz Vote_lcapReclamatie admin -dgl-zyz Voting_barReclamatie admin -dgl-zyz Vote_rcap 
St0rm.Tom
Reclamatie admin -dgl-zyz Vote_lcapReclamatie admin -dgl-zyz Voting_barReclamatie admin -dgl-zyz Vote_rcap 
Yuhi^*^
Reclamatie admin -dgl-zyz Vote_lcapReclamatie admin -dgl-zyz Voting_barReclamatie admin -dgl-zyz Vote_rcap 
charkleeew0w ;x
Reclamatie admin -dgl-zyz Vote_lcapReclamatie admin -dgl-zyz Voting_barReclamatie admin -dgl-zyz Vote_rcap 
Fresh.q
Reclamatie admin -dgl-zyz Vote_lcapReclamatie admin -dgl-zyz Voting_barReclamatie admin -dgl-zyz Vote_rcap 
cosmin
Reclamatie admin -dgl-zyz Vote_lcapReclamatie admin -dgl-zyz Voting_barReclamatie admin -dgl-zyz Vote_rcap 
EtHeRnAl_HeLl
Reclamatie admin -dgl-zyz Vote_lcapReclamatie admin -dgl-zyz Voting_barReclamatie admin -dgl-zyz Vote_rcap 
MoKo
Reclamatie admin -dgl-zyz Vote_lcapReclamatie admin -dgl-zyz Voting_barReclamatie admin -dgl-zyz Vote_rcap 
mircea26
Reclamatie admin -dgl-zyz Vote_lcapReclamatie admin -dgl-zyz Voting_barReclamatie admin -dgl-zyz Vote_rcap 
Chatbox
Download CS 1.6
Get CS 1.6 Non-Steam

 

 Reclamatie admin -dgl-zyz

In jos 
AutorMesaj
houseaddikted
[User Nou]
[User Nou]
avatar


Harta Preferata : de_dust2
Arma Preferata : magnum sniper rifle
ID Y!M : houseaddikted
Numarul mesajelor : 1
Varsta : 37

Reclamatie admin -dgl-zyz Empty
MesajSubiect: Reclamatie admin -dgl-zyz   Reclamatie admin -dgl-zyz Icon_minitimeSam 12 Dec 2009, 09:32

[1] Nick Meu: - wh0z!

[2] Reclam adminul: -dgl-zyz

[3] Motiv: Banip permanent fara motiv si fara niciun fel de verificare. Dupa ce s-a chinuit de vreo 5 ori sa-mi dea banip deoarece nici nu prea stie cum sa foloseasca adminul ala, pana la urma a reusit.
I-am si zis dupa primul reconnect "Ce fel de admin esti tu, dai banip fara motiv si fara vreo verificare?" dar nu s-a printat in consola pt ca am primit imediat ban din nou.

[4] Dovada: http://img691.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=snapshot0000w.png
Sus In jos
http://www.dutetare.ro
 
Reclamatie admin -dgl-zyz
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie Admin !
» Reclamatie
» reclamatie
» Reclamatie
» reclamatie

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
eko.GaminG // @ 2010 ::  Recycle Bin :: ..::Cosul De Gunoi::.. :: ..:: Eko-Gaming.malware-site.www ::.. :: ..:: Reclamatii Admini ::..-
Mergi direct la: